Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Wymiana sensorów

 Usługa wymiany sensorów

 

     Sensory elektrochemiczne jak każdy komponent urządzeń mierniczych poddaje się procesom eksploatacji w toku użytkowania. Nie jest to jednoznaczne z koniecznością zakupu nowego alkomatu. Zastosowanie konkretnego rozwiązania jest uzależnione od posiadanego modelu miernika. W pierwszej kolejności zawsze należy zweryfikować, czy w danym egzemplarzu wystarczy przeprowadzenie ekspertyzy oraz kalibracji. Jeśli wyniki testów wskażą konieczność wymiany sensora, należy dokonać jego wymiany w profesjonalnym, akredytowanym laboratorium. Tylko wtedy mamy gwarancję niezawodnego działania alkomatów. 

 

Dlaczego sensory mogą ulegać uszkodzeniom? 

     W modelach wyposażonych w sensory elektrochemiczne mogą zachodzić naturalne procesu zużywania się ich właściwości. Wpływ na ten proces ma częste użytkowanie urządzenia. Nie jest to jednak jedyny czynnik jaki może prowadzić do konieczności wymiany sensora na nowy. Niewłaściwe użytkowanie, przeprowadzanie wielu prób podczas spotkań z przyjaciółmi, nieprawidłowa kalibracja lub przechowywanie w warunkach uznanych przez producenta jako szkodliwe. Wielu z tych sytuacji nie jesteśmy w stanie uniknąć podczas użytkowania alkomatów. Wtedy też warto pamiętać o konieczności cyklicznego sprawdzania, czy Nasze urządzenie nie wymaga przeprowadzenia naprawy sensora.

     W Polskim Centrum Wzorcowania oddajemy do Państwa dyspozycji profesjonalne Laboratorium posiadające Certyfikat Głównego Urzędu Miar. Przeprowadzamy autoryzowane wymiany potwierdzone wydaniem Certyfikatu Jakości z oficjalną pieczęcią Laboratorium.

 

Jak skorzystać z usługi wymiany sensora?

 

Należy jedynie spakować urządzenie i dołączyć informację Usługa Wymiany Sensora Alkomatu i wysłać je na adres: Polskie Centrum Wzorcowania Sp. z o.o. ul. Grabiszyńska 89, 53-503 Wrocław lub skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta 🖊 Biuro (32) 797 00 59 www.alkomaty-slask.pl.

 

   

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl