Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zgłoszenie kalibracji

 Nasze Usługi

 

     Polskie Centrum Wzorcowania to nie tylko sklep, serwis i laboratorium. W ramach Naszego doświadczenia oferujemy Klientom szeroki zakres usług dotyczącym prawidłowego funkcjonowania i eksploatacji urządzeń. Jeśli mają Państwo wątpliwości, czy posiadane mierniki wymagają, weryfikacji w ramach Naszych Planów Wsparcia, zachęcamy do kontaktu z Naszymi Ekspertami

 

📞 Kontakt: (32) 797 00 59 lub kom. 519 388 221

 

 1. Profesjonalna ekspertyza 📈

     Dokonanie profesjonalnej ekspertyzy urządzeń zalecane jest przede wszystkim dla użytkowników, którzy regularnie korzystają z urządzeń pomiarowych. Niezawodność mierników uzależniona jest od wczesnego wykrycia i eliminacji wszelkich nieprawidłowości.

     Zaleca się skorzystanie z usługi ekspertyzy także użytkownikom, którzy przed dłuższy czas nie korzystali z funkcji pomiarowych lub przetrzymywali urządzenia w szkodliwych warunkach: nieustanne zmiany temperatury, narażenie na wstrząsy, niewłaściwe użytkowanie.

 

2. Zlecenie kalibracji 👌

     Zlecenie do dokonania kalibracji może zostać połączone z przeprowadzeniem ekspertyzy. Przeprowadzenie analizy pozwala na dokładne sprawdzenie funkcjonalności urządzenia oraz wystawienie certyfikatu przeprowadzonej kalibracji, czy wzorcowania.

 

3. Eksperckie doradztwo 💡

     Jeśli nie są Państwo pewni, czy posiadane przez Państwa urządzenie wymaga przeprowadzenia ekspertyzy lub kalibracji zachęcamy do skorzystania z Naszego Eksperckiego Doradztwa. Wszystkie realizowane przez Nas usługi w Ramach wyżej opisanych Pakietów są potwierdzone wydaniem Certyfikatu Polskiego Centrum Wzorcowania lub Świadectwem Wzorcowania zgodnego z wymogami Głównego Urzędu Miar.

  

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl