Opcje przeglądania
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Alkomaty Aisko

 

     Alkomaty Aisko są przeznaczone dla wymagających użytkowników, którzy stawiają na precyzję pomiaru, niezawodność urządzenia oraz stosunkowo niską cenę. Nie oznacza to, że producent nie ma w ofercie alkomatów dowodowych przeznaczonych dla policji, przedsiębiorców, kancelarii, agencji detektywistycznych i innych służb mundurowych. Aisko oferuje alkomaty popularnych marek takich jak AlcoSafe, AlcoFind, AlcoScan, Alcovisor czy BACscan.

 

Wzorcowanie alkomatów Aisko

     Jeśli chcesz, by Twoje urządzenie mogło stanowić materiał w sprawach sądowych, niezbędne jest otrzymanie świadectwa wzorcowania. W tym celu należy oddać urządzenie do specjalistycznego laboratorium, gdzie zostanie przeprowadzone jego wzorcowanie. Proces ten polega na sprawdzeniu, czy alkomat pokazuje wyniki zgodne z rzeczywistym stanem trzeźwości badanej osoby. Na profesjonalnej aparaturze ustawia się ściśle określoną dawkę alkoholu, a następnie przeprowadza się pomiar testowanym analizatorem wydechu. Po wielokrotnym testowaniu urządzenia na zmiennych dawkach alkoholu, porównywane są wyniki ze wzorcem, a jeśli nie przekroczą granicy dopuszczalnego błędu, dla urządzenia zostaje wydane świadectwo wzorcowania.

Zachęcamy do korzystania z laboratorium PCW. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy w sposób profesjonalny zajmą się Twoim alkomatem. Jeśli dostarczysz nam Swoje urządzenie, sprawdzimy je dokładnie i w zależności od wyniku testów wydamy świadectwo wzorcowania lub zaproponujemy jego naprawę.

Dołącz do grona naszych klientów już dziś!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl