Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Alkomaty Aisko są przeznaczone dla wymagających użytkowników, którzy stawiają na precyzję pomiaru, niezawodność urządzenia oraz stosunkowo niską cenę. Nie oznacza to, że producent nie ma w ofercie alkomatów dowodowych przeznaczonych dla policji, przedsiębiorców, kancelarii, agencji detektywistycznych i innych służb mundurowych. Aisko oferuje alkomaty popularnych marek takich jak AlcoSafe, AlcoFind, AlcoScan, Alcovisor czy BACscan.

Wzorcowanie alkomatów Aisko

Jeśli chcesz, by Twoje urządzenie mogło stanowić materiał w sprawach sądowych, niezbędne jest otrzymanie świadectwa wzorcowania. W tym celu należy oddać urządzenie do specjalistycznego laboratorium, gdzie zostanie przeprowadzone jego wzorcowanie. Proces ten polega na sprawdzeniu, czy alkomat pokazuje wyniki zgodne z rzeczywistym stanem trzeźwości badanej osoby. Na profesjonalnej aparaturze ustawia się ściśle określoną dawkę alkoholu, a następnie przeprowadza się pomiar testowanym analizatorem wydechu. Po wielokrotnym testowaniu urządzenia na zmiennych dawkach alkoholu, porównywane są wyniki ze wzorcem, a jeśli nie przekroczą granicy dopuszczalnego błędu, dla urządzenia zostaje wydane świadectwo wzorcowania.

zachęcamy do korzystania z laboratorium PCW. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy w sposób profesjonalny zajmą się Twoim alkomatem. Jeśli dostarczysz nam Swoje urządzenie, sprawdzimy je dokładnie i w zależności od wyniku testów wydamy świadectwo wzorcowania lub zaproponujemy jego naprawę.

Dołącz do grona naszych klientów już dziś!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl