Opcje przeglądania
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Alkomaty marki AlcoDigital

 

     Alkomaty marki AlcoDigital to urządzenia, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Wyposażone są w wytrzymały elektrochemiczny sensor, który zapewnia precyzyjne pomiary. W ofercie znajdują się zarówno tańsze modele, które przeznaczone są do użytku prywatnego, jak i analizatory wydechu do profesjonalnego użytku, które cieszą się zainteresowaniem wśród policji, szpitali, innych służb mundurowych, instytucji i przedsiębiorstw.

Wzorcowanie alkomatów AlcoDigital

Wzorcowanie alkomatów AlcoDigital

     Profesjonalne alkomaty, a do takich zaliczają się urządzenia marki AlcoDigital, ze względu na fakt, że mogą być wykorzystywane w sprawach karnych, muszą otrzymać świadectwo wzorcowania. W tym celu należy dostarczyć alkomat do specjalistycznego laboratorium, w którym zostanie przeprowadzone wzorcowanie. Proces ten ma na celu w sposób precyzyjny sprawdzić, czy urządzenie działa prawidłowo. Na specjalistycznej aparaturze ustawia się określoną dawkę alkoholu, a następnie dokonywany jest pomiar testowanym alkomatem. Czynność powtarza się na kolejno zmienianych dawkach alkoholu, a jeśli wyniki przeprowadzone analizatorem wydechu nie przekroczą granicy dozwolonego błędu, dla urządzenia zostanie wydane świadectwo wzorcowania.

     Jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z oferty Polskiego Centrum Wzorcowania gwarantujemy, że alkomat zostanie dokładnie sprawdzony, a jeśli nie będziemy mogli wydać świadectwa Wzorcowania, zaproponujemy naprawę urządzenia. Dołącz do grona zadowolonych klientów i dostarcz nam Swój alkomat już dziś!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl