Opcje przeglądania
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Alkomaty ALCOFIND

 

     Alkomaty ALCOFIND to urządzenia klasy premium. Charakteryzują się wysoką precyzją pomiaru, a także prostotą użytkowania. Wyposażone są w niezwykle czuły i wytrzymały elektrochemiczny sensor. Urządzenia te są często wykorzystywane przez policję, zakłady pracy, różnego rodzaju instytucje i inne służby mundurowe.

 

Wzorcowanie alkomatów AlcoFind 

     Każdy alkomat, który jest wykorzystywany w sprawach sądowych, musi uzyskać tzw. Świadectwo wzorcowania. Nie inaczej jest z urządzeniami marki ALCOFIND. W tym celu należy dostarczyć urządzenie do specjalistycznego laboratorium, gdzie zostanie przeprowadzony proces wzorcowania. Polega on na dokładnym sprawdzeniu, czy analizator wydechu faktycznie dokonuje precyzyjnych pomiarów. Na specjalnej aparaturze ustawia się określoną dawkę alkoholu, po czym przeprowadza się pomiar testowanym alkomatem. Czynność ta jest powtarzana kilkukrotnie na kolejno zmienianych dawkach alkoholu. Jeśli wyniki mieszczą się w granicach dopuszczalnego błędu, to dla urządzenia zostaje wydane świadectwo wzorcowania.

     Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy, że gdy dostarczą nam Państwo swój alkomat, to zajmiemy się nim w sposób profesjonalny. Nasi wykwalifikowani pracownicy przeprowadzą wzorcowanie, a gdy okaże się, że urządzenie dokonuje błędnych pomiarów, zaoferujemy jego naprawę w rozsądnej cenie.

Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl