Opcje przeglądania
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Marka Alkohit

 

     Marka Alkohit zajmuje się głównie produkcją alkomatów, które wykorzystywane są w sprawach karnych. Wszystkie wyprodukowane przez nią urządzenia są bardzo łatwe w obsłudze. Dzięki niezrównanej precyzji pomiarów na ich zakup decyduje się coraz więcej instytucji. Alkomaty są bardzo popularne wśród policji, przedsiębiorców, agencji detektywistycznych oraz innych służb mundurowych. Analizatory wydechu zostały wyposażone w niezwykle czuły elektrochemiczny sensor, który podczas pomiaru pomija takie substancje jak np. aceton.

Wzorcowanie alkomatów Alkohit

Wzorcowanie alkomatów Alkohit

     Świadectwo wzorcowania jest niezbędne, by pomiary przeprowadzone alkomatem mogły zostać uznane przez sąd. Dlatego zanim urządzenie zacznie być użytkowane, powinno trafić do specjalistycznego laboratorium, w którym zostanie przeprowadzone jego wzorcowanie. Proces polega na ustaleniu, czy urządzenie działa prawidłowo. Na specjalistycznej aparaturze ustala się odpowiednią dawkę alkoholu, a następnie dokonywany jest pomiar sprawdzanym alkomatem. Tą czynność powtarza się kilkukrotnie, za każdym razem na innej dawce alkoholu, a gdy przedstawione wyniki będą mieściły się w granicy dopuszczalnego błędu, zostanie wydane świadectwo wzorcowania.

     PCW może pochwalić się profesjonalnym laboratorium, gdzie mogą Państwo sprawdzić swój alkomat. Nasze usługi świadczymy w atrakcyjnych cenach, a w razie niepomyślnych wyników testu zaproponujemy naprawę urządzenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty już dziś!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl