Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Alkomaty Drager

 

    Alkomaty Drager zostały wyprodukowane przez uznaną niemiecką markę Dräger, która specjalizuje się w produkcji analizatorów wydechu klasy premium. Najważniejszym elementem każdego urządzenia jest niezwykle wytrzymały, niezawodny i bardzo szybki elektrochemiczny sensor, który gwarantuje precyzyjne pomiary. Alkomaty Drager najczęściej używane są przez policję, inne służby mundurowe, agencje detektywistyczne oraz zakłady pracy.

Wzorcowanie alkomatów Drager

Wzorcowanie alkomatów Drager

     Wszystkie urządzenia służące do pomiaru alkoholu w wydychanym powietrzu zanim trafią do sprzedaży, powinny zostać skalibrowane. Gdyby jednak nasz alkomat miał służyć do zbierania dowodów w sprawach sądowych, musi otrzymać tzw. Świadectwo wzorcowania. Wzorcowanie to proces, który ma na celu dokładnie sprawdzić, czy urządzenie rzeczywiście dokonuje precyzyjnych pomiarów. Porównywane  są wyniki pomiarów z ustalonym wzorcem. Na specjalnej aparaturze ustawia się określoną dawkę alkoholu, a następnie dokonuje się pomiaru alkomatem. Ten proces powtarza się kilkukrotnie, a jeśli wyniki mieszczą się w granicach dopuszczalnego błędu, to wydawany jest certyfikat wzorcowania.

     PCW posiada profesjonalne laboratorium, w którym możemy przeprowadzić wzorcowanie każdego alkomatu. Oferujemy swoje usługi w cenie adekwatnej do wymagań każdego urządzenia. Nie zwlekaj i dostarcz nam Swoje urządzenie już dziś!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl