Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Alkomaty marki Lifeloc

 

     Alkomaty marki Lifeloc to profesjonalne i niezwykle precyzyjne urządzenia służące do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Analizatory wydechu wyprodukowane przez amerykańskiego producenta są wykorzystywane przez policję, służby więzienne, zakłady pracy oraz inne służby mundurowe. Urządzenia wyposażone są w duży wyświetlacz, dzięki temu wszystkie pomiary są czytelne. W ofercie można znaleźć alkomaty bezustnikowe, a także analizatory wydechu, które posiadają trzy tryby pomiaru.

 

Wzorcowanie alkomatów Lifeloc

Wzorcowanie alkomatów Lifeloc

     Wszystkie alkomaty, które wykorzystywane są do profesjonalnych pomiarów, muszą uzyskać świadectwo wzorcowania. Pomiary przeprowadzone urządzeniem, które posiada taki certyfikat, mogą stanowić dowód w sprawach karnych. W tym celu należy dostarczyć analizator wydechu do specjalistycznego laboratorium, gdzie zostanie przeprowadzone jego wzorcowanie. Podczas tego procesu sprawdzana jest precyzja pomiaru urządzenia. Na specjalnej aparaturze ustawia się określoną dawkę alkoholu, a następnie przeprowadzany jest pomiar testowanym urządzeniem. Później powtarza się tą czynność dla kolejno zmienianych dawek alkoholu. Po kilkukrotnym przetestowaniu porównywane są wyniki, a jeśli mieszczą się w granicach dopuszczalnego błędu, wydawane jest świadectwo wzorcowania.

     PCW posiada własne, niezależne laboratorium, w którym zatrudnieni są wykwalifikowani pracownicy. Z nami uzyskasz certyfikat potwierdzający wzorcowanie, a w razie problemów z urządzeniem zaoferujemy jego naprawę.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty już teraz!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl