Opcje przeglądania
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Marka Promiler

 

     Marka Promiler powstała w 2014 roku. Oferowane przez nią alkomaty cieszą się dużym zainteresowaniem wśród policji, agencji detektywistycznych, prawników oraz innych służb mundurowych. W ofercie można znaleźć również alkomaty do użytku prywatnego. Urządzenia wyposażone są w elektrochemiczny sensor, który zapewnia precyzyjne pomiary. Promiler jest wyłącznym dystrybutorem alkomatów wyprodukowanych przez koreańską firmę Sentech.

Wzorcowanie alkomatów Promiler

     Alkomaty dowodowe prócz kalibracji muszą pomyślnie przejść proces wzorcowania. Dlatego by Twoje  urządzenie marki Promiler mogło przyczynić się np. do rozwiązania sprawy karnej, musi trafić do specjalistycznego laboratorium. Tam zostanie sprawdzone pod kontem dokładności pomiarów. Test polega na porównaniu wyników alkomatu z ustalonym wzorcem. Na specjalistycznej aparaturze ustawiana jest ściśle określona dawka alkoholu, a następnie przeprowadza się pomiar testowanym alkomatem. Czynność powtarzana jest kilka razy, by przekonać się, czy urządzenie działa bez zarzutu na kolejno zmienianych dawkach alkoholu. Jeśli wyniki nie przekroczą granicy dopuszczalnego błędu, wydawany jest certyfikat potwierdzający wzorcowanie (tzw. Świadectwo wzorcowania).

     Zachęcamy do skorzystania z oferty wzorcowania, jaką przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Nasi wykwalifikowani pracownicy dokładnie sprawdzą Twój alkomat, a w razie jakichkolwiek problemów z urządzeniem zaproponujemy naprawę w korzystnej cenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl